• Ново
10-1 2 Чаша Точка Сокет Сет Завртки Легиран Челик Црн Оксид-Картон

10-1 2 Чаша Точка Сокет Сет Завртки Легиран Челик Црн Оксид-Картон

Buyers rating:
DEN 332.64

Износ

Прицврстувач Суперстор Нуди Рефус Приклучок Сет Завртки-10-32 х 1/2 " / Чаша Точка / Легиран Челик / Црн Оксид во 100 Компјутер. Картони 10-32 x 1/2" Чаша Точка Приклучок Сет Завртки / Легиран Челик / Црн Оксид - 100 Парче Картон.

Карактеристики

Производи во категоријата