• Ново
Глонме Диносаурус Печатени Плетени Џемпери За Деца Симпатична Отворено Скокач Врвот Лабава Топла Пуловер Црвена

Глонме Диносаурус Печатени Плетени Џемпери За Деца Симпатична Отворено Скокач Врвот Лабава Топла Пуловер Црвена

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Екипажот Вратот Џемпер, Без Ракави Скокач Пуловер, Лабава Плете Елек Џемпер, V Вратот Елек Тип На Шема : Цртан Филм Печатење Боја : Црвена, Сива, Зеленило : 100 ( 85см), 110 ( 95см), 120 (105см), 130 (115см), 140 ( 125см) (следете Ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Спандексно Деколте : V Должина На Вратот : Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, одмор, работа, забава, секојдневно, состаноци, филмови карактеристики : 1. Без ракави, направете ги вашите момчиња слатки и симпатични, убав џемпер за вашиот син.2. Овој џемпер од елек за момчиња изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Момчиња Елек (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Џемпер За Есенски Елеци За Бебиња, Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави,Елек За Туника За Цртани Филмови За Мали Деца. Материјал-65% Памук, 35% Спандекс. Супер Меки, Удобни И Дише Мали Плетени Џемпери, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Без Ракави, V Вратот, Лесен За Ставање и Соблекување, Основни Едноставни Обични Врвови За Скокачи За Бебиња, Џемпери За Плетени Џемпери, Пуловер За Елеци за Мали Деца. Повод-Џемперите за Мали деца се Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Карактеристики

Производи во категоријата