• Ново
Велими Дами Ноќница Против Вратот Наметка Ракав Домаќинка Лабава Дневна Облека За Спиење Армија Зелена М

Велими Дами Ноќница Против Вратот Наметка Ракав Домаќинка Лабава Дневна Облека За Спиење Армија Зелена М

Buyers rating:
DEN 367.68

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Облека За Спиење, Женска Ноќница, Жени Обична Куќна Облека Тип На Шема : Цветен Принтбој : Сива, Армиска Зелена, Темно Сина, Црвена Вино, Црна, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Вискоза 5% Спандекснеклин : В ракав : 3/4 Должина На Ракавот : Средна Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневна Облека, Домашна Облека, Ноќна Облека, Облека За Спиење, Бања, Тренерка, Одмор, Секојдневно Носење Карактеристики : 1. Уникатен дизајн : карактеристиките на наметката 3/4 ракави се совршени за правење јадења или други работи. Два предни џебови го прават погодно држењето на телефонот, грицките, далечинскиот управувач или други потреби, а рацете ќе ви се загреат со овие практични џебови во студеното време. Должината на средината на телето е погодна за излегување. Не грижи се за ова. Дизајнот на предниот патент лесно се облекува и исклучува, ја прави наметката мода и елегантна2. Мека и удобна ткаенина : ова куќно палто жени, наметка со патент, женска наметка со патент, палта за патент за жени, бањарка со патент, наметки за доење, женски наметки долги меки, облека за спиење, бањарка со патент е изработена од висококвалитетна ткаенина, пријателска за кожата, дише и лесна.Наметката ќе ви овозможи да уживате во опуштеното и пријатно време дома 3. Совршен како подарок : тоа е одличен избор за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како роденден, Ден на Мајката, годишнина или божиќен подарок, погоден за лежење низ куќата и шетање по супер.Содржина на пакетот : 1 х Наметка (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Кошула Ноќница, Дами Ноќни Наметки, Жени Домаќинка Лабава Бањарка. Материјал-100% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Класичната Форма На Ноќница И Шик Преглед Со Цветна Шема Е Добра За Вашата Домашна Облека. Не Премногу Долго Или Премногу Кратко, Само Покријте Го Коленото На Вистинското Место Покријте Го Телото, Нежна Грижа За Секој Ден. Повод-Одличен За Спиење Во Текот На Ноќта, Дневна Облека, Секојдневно Носење, Секојдневна Облека, Слободно Време, Исто Така Добар Избор За Одмор, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата При Купување.

Карактеристики

Производи во категоријата

од Dearfoams женско руно pj pan
  • Ново
Оценка на клиентот:

од Dearfoams женско руно pj pan

Овие DF од Dearfoams Women's Plush Long Pant се совршени за оние ладни дождливи ноќи Направени од супер мек кадифен мате�

DEN 3.00
Wrcnote Жените Облека За Спиење Еднобојни Шерпа Облеки Со Качулка Нејасни Кадифен Бањарка Дневна Лабава Руно Наметка Долги Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrcnote Жените Облека За Спиење Еднобојни Шерпа Облеки Со Качулка Нејасни Кадифен Бањарка Дневна Лабава Руно Наметка Долги Ракави

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Жени Шерпа Руно Наметка Кадифен, Руно Појас Бањарка, Кадифен Зимски Р

DEN 479.84
Женска Плус Големина Свила Сатен Ноќни Облеки Свадба Невестинска Забава Пердув Ракав Кимоно Бањарка Секси V Вратот Удобна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Плус Големина Свила Сатен Ноќни Облеки Свадба Невестинска Забава Пердув Ракав Кимоно Бањарка Секси V Вратот Удобна Облека

Сатенски Свилени Пижами Женски Ноќни Фустани Долна Облека Долна Облека Облека За Спиење Пердуви Матери

DEN 0.33