• Ново
Ступел Индустрии Живот Љубовник Обична Фраза Графичка Уметност Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Мартина Павлова

Ступел Индустрии Живот Љубовник Обична Фраза Графичка Уметност Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Мартина

Buyers rating:
DEN 337.76

Износ

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметничкото Дело Се Однесува На : Типографија, Розова, Секојдневна. Дизајн на мартина павлова.

Карактеристики

Производи во категоријата

DENCO 2 Тркалезен величеник
  • Ново
Оценка на клиентот:

DENCO 2 Тркалезен величеник

DENCO 7800 2 "Round Sagnifier има 6x зголемување за да се направи дури и мал печатење читлив Цврста, лесна конструкциј�

DEN 1.33