• Ново
Екена Милворк 12W 61H Средината На Америка Винил, TailorMade Катедрала Врвот Центар Mullion, Отворен Решетката Ролетни, w Инсталација Блендата-Lok, - Wedgewood Blue

Екена Милворк 12W 61H Средината На Америка Винил, TailorMade Катедрала Врвот Центар Mullion, Отворен Решетката Ролетни, w Инсталација

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни. Средна Америка винил ролетни вклучуваат популарна Отворена Решетка Прозорец Блендата во различни големини за да се задоволат вашите потреби. Заоблениот врв На Катедралата му дава на овој стандарден бленда вистинска количина на стил за да ја нагласи надворешноста на вашиот дом. Нашите ролетни за прозорци На катедралата се изработени од издржлив винил, еден од денешните најразновидни надворешни материјали. Нашите винил Катедрала ролетни се одлични алтернативи на традиционалните дрвени ролетни. Тие се споредливо лесни, лесни за одржување и без оштетување на водата, искривување и лупење. Нашите винилни ролетни се достапни во целосен опсег на богати бои и ви носат години уживање. Поради материјалите, ширините и должините се номинални +/- 1/2". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација-инсталира во минути со вклучен хардвер. Издржлив кополимер конструкција карактеристики обликувани-преку боја. Живописни бои за цел живот убавина. Прифатлива цена.

Карактеристики

Производи во категоријата