• Ново
Елитебук Г Домашен И Деловен Лаптоп СО Високи Перформанси DOCKZTORM USB Dock

Елитебук Г Домашен И Деловен Лаптоп СО Високи Перформанси DOCKZTORM USB Dock

Buyers rating:
DEN 2895.36

Износ

Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови. Процесор : Itel Core i5-10210 U 1.60 GHz Процесор (10th Gen, до 4.2 GHz, 6 MB Кеш, 4-Јадра) Складирање : 512 GB PCIe SSD (Цврста Состојба Диск) Меморија : 32 GB DDR4 SO-DIMM Графика : Intel UHD 620 Интегрирана Графика, Оперативен Систем : Wi-Fi 6 ax201 Wifi, BLUETOOTH 5.0, камера : 720p hd webcam влез/излез : Систем ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА Отпечатоци, Сребрена Тастатура Во Стилот На Островот, Nano SIM Слот Дисплеј : 14.0" Full Hd (1920x1080) 60 HZ 16 : 9 Lcd Дисплеј Порти/Слотови : Usb 3.1 Gen1, ,, 1 Hdmi, Thunderbolt (тип-в), Без Оптички погон, слушалки/микрофон комбо Приклучок Батерија : 65w Напојување, 3-ќелија 53 Whr БОЈА На Батеријата : Сребрена Форма/Стил : Тенки И Лесни Димензии На Производот (WXLXH) : . Тежина : 2,98 фунти 1 Година гаранција На Производителот Од Gratepricetech (Професионално надградена Од Gratepricetech) [(Надградена)] Печатот се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. 14.0 " Целосна HD (1920x1080) 60 Hz LCD Дисплеј; Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.0, 720p HD Веб Камера, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Тастатура,. [(Моќни Перформанси Со Intel Core i5-10210u Четири Јадро)] 10-Ти Генерал Intel Core i5 - 10210u 1.60 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 6 MB Кеш, 4-Јадра); Интел UHD 620 Интегрирана Графика,. [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 32 GB DDR4 SODIMM; 65w Напојување, 3-Ќелија 53 Whr Батерија; Сребрена Боја, Нано SIM Слот. [(Огромно Складирање)] 512 GB PCIe NVMe SSD; USB 3.1 Gen1,,, 1 HDMI, Thunderbolt (Тип-C), Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок. Виндоус 10 Про-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува USB Центар Dockztorm (Пренослив Центар За Податоци Docztorm; Супер Брза Стапка На Синхронизација На Податоци до 5 Gbps).

Карактеристики

Производи во категоријата

Павилјон Лаптоп 15-Ck075Nr
  • Ново
Оценка на клиентот:

Павилјон Лаптоп 15-Ck075Nr

Моќен лаптоп натоварен со карактеристики во тенок, елегантен дизајн Создадете и споделете се што сакат�

DEN 319.84