• Ново
Тв Стојат Цврсти Манго Дрво 43.3 x13. 8 x17. 7

Тв Стојат Цврсти Манго Дрво 43.3 x13. 8 x17. 7

Buyers rating:
DEN 8320.00

Износ

ТВ Стојат Цврсти Манго Дрво 43.3 "x13. 8" x17. 7 " Важна забелешка : боите и зрната на дрвото може да варираат од парче до парче, што го прави секое парче уникатно и малку различно од следното; испораката е случајна.Материјал : цврсто манго дрво + челични димензии обложени со прав : 43,3 x 13,8 x 17,7 (W x d x H)со простор за складирање уредно организиран.Полирани И Лакирани Карактеристики : дрвениот држач ЗА ТВ ќе направи безвременски додаток на декорот на вашата дневна соба. Изграден од цврсто дрво од манго и цврсти челични рамки, кабинетот За Хифи е многу стабилен и издржлив. Врвот е идеален за поставување НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или стерео системи, како и некои украсни предмети како вазни и растенија во саксии. Полицата обезбедува дополнителен простор за складирање за чување на вашите двд-плеери, конзоли за игри, уреди за стриминг, медиумски оператори итн. Челичните рамки додаваат на цврстината на штандот, како и на неговиот индустриски стил. Секој чекор од процесот на градење се изведува со најголема грижа, било да е тоа полирање и лакирање. Тв-штандот е лесен за составување. Лесно за составување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Самсунг Студио Штанд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Самсунг Студио Штанд

Откријте нови начини за прикажување На Вашиот Стил Студио Застанете Ослободете ГО ТЕЛЕВИЗОРОТ од ѕидот

DEN 3999.84
Мода Мебел ОД СРЕДИНАТА НА Векот Тв Штанд За Телевизори до, Забавен Центар Со Отворени Полици За Складирање И Кабинет За Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мода Мебел ОД СРЕДИНАТА НА Векот Тв Штанд За Телевизори до, Забавен Центар Со Отворени Полици За Складирање И Кабинет За Дневна

СОВРШЕНО СОВПАЃАЊЕ : Ретро дабовата завршница од зрно дрво покажува елегантна и модерна текстура, која �

DEN 1599.84