• Ново
Зголемено ладење на кучиња кревети подигнати кучиња во затворено водоотпорно водоотпорно кучиња мачки кревет преносно милениче за миленичиња за мали средни кучи?

Зголемено ладење на кучиња кревети подигнати кучиња во затворено водоотпорно водоотпорно кучиња мачки кревет преносно милениче

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Изработено од премија полиестер и квадратна цевка метал, овој кревет за кучиња покачен има дишење, стабилен и долготраен, што може да им служи на повеќето средни и мали кучиња. Дизајнирано со преносни и лесни, ова кренато креветче за домашно милениче е опција пријателска за патувања, која е совршена за дома, задниот двор, кампување, итн. Надвор од дизајнот на земјата ќе го промовира и ќе го зголеми протокот на воздух, преносен кревет за домашни миленици ќе го задржи вашето куче чисто и Не се чувствувате непријатно поради влага или прекумерна првут. Наменето за големи кучиња! Додадена е лента со тежина за поддршка на тежината на повеќето големи кучиња, има до 60 фунти. [Цврст и издржлив] : Зголемениот кревет за кучиња се состои од цврста метална рамка и висококвалитетна обвивка за полиестерска ткаенина. Сите материјали споменати погоре го прават креветот за кучиња поцврст, издржлив и држете до 60 килограми, за да им обезбеди на вашите кучиња или мачки постабилно и удобно релаксирачко искуство . [Подигнат кревет за кучиња] : Нашиот преносен кревет за кучиња е специјално Дизајнирано со 7,5 '' покачено од земја, што високо ќе го зголеми протокот на воздухот околу креветчето за куче и обезбедува чистачка, фен, поладна и поудобна околина за вашите миленици, особено во жешкото лето . [Внатрешен и на отворено] : The The Зголемениот кревет за миленичиња е лесен и е дизајниран со 4 гумени душеци против лизгање. Покрај тоа, капакот на ткаенината што може да се дише брзо ќе се исуши по врнењето и ќе ги задржи вашите миленици поладни во жешкото лето. Овие карактеристики споменати погоре овозможуваат нашиот кревет за миленичиња, исто така, може да се стави на отворено, особено за кампување, пикнување и патување . [Лесно склопување и чистење] : Детални прирачни и завртки се обезбедени. Ве молиме, прочитајте го прирачникот внимателно пред да започнете со склопување и следете ги чекорите, тогаш вашето домашно милениче ќе има совршен кревет за кучиња. (Упатството за упатства е од витално значење за вашиот процес на склопување, не заборавајте да го прочитате.).

Карактеристики

Производи во категоријата

Изненадување Мини Брендови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изненадување Мини Брендови

Соберете, складирајте и прикажете ги вашите омилени мини со Колекционерскиот Случај ЗУРУ 5 Изненадувач�

DEN 119.52