• Ново
Дорал СДЛ-Спорт Цела Сезона 185 65Р 88Х Гума Одговара: Хјундаи Акцент ЛЕ, 2013-Хонда Фит ЕВ

Дорал СДЛ-Спорт Цела Сезона 185 65Р 88Х Гума Одговара: Хјундаи Акцент ЛЕ, 2013-Хонда Фит ЕВ

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Дорал СДЛ-Спорт Цела Сезона 185/65Р15 88Х Гума •овој модел има и некои големини на турнеи. Дорал нуди гаранција за шара од 45.000 милји со овој модел на гуми. Одговара : 2001-03 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС 2012 Нисан Верса 1.8 С 2020-23 Хјундаи Место Суштинско 2014-17 Нисан Верса Забелешка С Плус 2007-10 Нисан Верса СЛ 2013-18 Нисан Верса 1.6 С Плус 2019 Нисан Верса С Плус 2019-20 Хјундаи Акцент Од Суштинско Значење 2021-22 Хјундаи Акцент Сел 2018 Хјундаи Акцент Сел 2018-19 Нисан Верса Забелешка Св 1992 Бмв 318и База 1996-98 Бмв 318и База 1987-89 сааб 900 турбо 1994 Бмв 318и База 1993 Сааб 900 Турбо Комеморативно Издание 1990 Сааб 900 спг 1985 сааб 900 Турбо 1982-83 Сааб 900 Турбо И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан В Р 215 65Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан В Р 215 65Р Т Гума

Nokian Wr C3 215 / 6515 102 T C (6 Ply) Nokian Wr C3 215 / 6515 102 T C (6 Ply) Одговара : 199899 Toyota Sienna 1997 Chevrolet S10 SS 198993 Toyota Pickup SR5 198488 Шевролет

DEN 1652.96
БРИЏСТОУН Екопија Еп П195 65Р 89С Гуми
  • Ново
Оценка на клиентот:

БРИЏСТОУН Екопија Еп П195 65Р 89С Гуми

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.67
Ајронмен ГР 215 65Р 96Х БСВ Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајронмен ГР 215 65Р 96Х БСВ Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2.67