• Ново
Ступел Индтрис Висока Трева Езеро Вода Пејзаж Црна Бела Фотографија,36, Дизајн На Сара Јапеејн

Ступел Индтрис Висока Трева Езеро Вода Пејзаж Црна Бела Фотографија,36, Дизајн На Сара Јапеејн

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само најквалитетни мастила и платно на нашите печатачи во мотика мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 36 х 1,5 х 36 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на ѕид или рамна површина. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само најквалитетни мастила и платно на нашите печатачи во мотика мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. A. Дизајн на Сара Џејн

Карактеристики

Производи во категоријата