• Ново
Смртоносен Дадли ДДБЦ-Смртоносен Дадли Беј Цјн Гума За Џвакање Пастрмка Риболов Мека Пластика

Смртоносен Дадли ДДБЦ-Смртоносен Дадли Беј Цјн Гума За Џвакање Пастрмка Риболов Мека Пластика

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Двапати, непредвидлива, ролна и држи се. Прави чуда за Попрскана пастрмка, Црвена Риба, Пробивач и други дивеч риби.V&G DDBC234 Беј Chovey 8 Pk 3-5/8 " Cajun Gum w/Табела Опашка Наведуваш пастрмка и црвена риба Со Смртоносниот Дадли Беј Choive Minnow. Мамката е конструирана од мека пластика за издржливост и се одликува со конкавен дизајн на дното за одлична акција. Го привлекува вниманието на пастрмката, црвената риба и другите морски риби. Компатибилен со куки со широк јаз и jigheads. Конкавното дно обезбедува одлична акција. Изграден од мека пластика за издржливост. Смртоносен Дадли. Смртоносен Дадли Беј Чоив Миноу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беркли Пауербајт 5 Несигурна Змија
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Пауербајт 5 Несигурна Змија

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

DEN 5423.84
Беркли Голтка Жив Груб, Пинт, 6
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Голтка Жив Груб, Пинт, 6

Секоја мамка има природна презентација во акција, мирис и вкус Секоја мамка "плива" во привлечни за зачу�

DEN 1119.20
Sebile® Магичен Пливач
 • Ново
Оценка на клиентот:

Sebile® Магичен Пливач

Најпознатата мамка на себиле, Магичниот Пливач е револуционерен дизајн кој го повлажнува неговото спое

DEN 319.84
Голем Залак Мамки 4 Прстен Црв
 • Ново
Оценка на клиентот:

Голем Залак Мамки 4 Прстен Црв

Големи Мамки За Каснување Прстенестите Црви Од Четири Инчи се одлични за Бас и перде Голем Залак Мамки 4"

DEN 2.00
Беркли PowerBait 4 RIB Worm
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли PowerBait 4 RIB Worm

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 1919.84
PowerBait® Speed ​​Boss
 • Ново
Оценка на клиентот:

PowerBait® Speed ​​Boss

Дизајнирано од победникот на Bassmaster Classic® Skeet Reese Шефот на Berkley® Power Bait® Speed ​​® го одликува профилот на фи�

DEN 5119.84
Цунами во. Прилив на мулет, chartreuse
 • Ново
Оценка на клиентот:

Цунами во. Прилив на мулет, chartreuse

Tsunami Tidal Mullet Soft Plastics има животен профил што имитира жива мулета и акција што ги вози сите видови на крајбр

DEN 503.84
Berkley PowerBait 3 Pro twitchTail Minnow
 • Ново
Оценка на клиентот:

Berkley PowerBait 3 Pro twitchTail Minnow

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 327.84
Беркли Пауербајт Солена Вода 8 Груб
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли Пауербајт Солена Вода 8 Груб

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

DEN 0.33
Зум Магнум Гуштер 8
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум Магнум Гуштер 8

Гуштерите за зумирање се одлични за пролетниот залак Флопи нозете и опашката обезбедуваат дополнителн�

DEN 208.64
Беркли PowerBait 4 крадец
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли PowerBait 4 крадец

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 1.67
PowerBait® Пред-строга сенка за пливање
 • Ново
Оценка на клиентот:

PowerBait® Пред-строга сенка за пливање

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 5423.84
Беркли хаос 4 Smash Tube
 • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли хаос 4 Smash Tube

Иновацијата во Беркли заедно со професионалното искуство со бас рибари создаде нова серија на меки мам�

DEN 2559.84
Зум Стоногалка 4, Мека Мамка
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум Стоногалка 4, Мека Мамка

Стоногалката За Зумирање е одличен избор за риби со силен притисок Овие не прават ништо црви кои можат д

DEN 208.64