• Ново
Декмодирајте Свеќа Сребрена Керамичка Свеќа Држач, Сет од 3

Декмодирајте Свеќа Сребрена Керамичка Свеќа Држач, Сет од 3

Buyers rating:
DEN 431.68

Износ

Декмод 3 Држач за Свеќи Сребрена Керамичка Свеќа, Комплет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Дајте му на вашиот простор сјајно осветлување со овие прекрасно изработени држачи за свеќи. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на врвот на вашата маса или наметка. Може да се прикаже заедно или одделно текстуралната надворешност обезбедува погодно држење за држење. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Може да се одржи 3 столб свеќи, не се вклучени. Оваа ставка бродови во 1 картон. Држачот за керамички свеќи прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Овој штанд за свеќи во сребрена боја доаѓа како комплет од 3. Современ стил. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Овој комплет за држачи за свеќи со сребрен столб има елегантен керамички дизајн. Овој комплет за држачи за керамички свеќи има сребрена завршница за префинетаesетика. Важи за држачи за свеќи во форма на шише со широки бобечи и рамни основи. Секој држач за свеќи мери 5 L x 5 W x 19h 5l x 5 W x 15h, 5 L x 5 W x 12h инчи и колективно тежи 8,84 фунти. Овие држачи за свеќи имаат тркалезна форма со уникатни дизајни на спирални ленти. Избришете ја со сува крпа. Овој декоративен комплет за држачи за свеќи е изграден од обликуван керамички материјал. Современ стил. Декмод 3 Држач за Свеќи Сребрена Керамичка Свеќа, Комплет од 3 прави совршен додаток на секој дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Декмодирај Затворен 10
  • Ново
Оценка на клиентот:

Декмодирај Затворен 10

Воодушевете ги вашите гости и направете ја секоја пригода екстра посебна со додавање запалена или безг�

DEN 1.33
На здравје ДРЖАЧИ ЗА Свеќници Заострени Држачи За Свеќи, Држач За Свеќници Од Месинг Злато, Комплет Држачи За Стапчиња За Свеќи,
  • Ново
Оценка на клиентот:

На здравје ДРЖАЧИ ЗА Свеќници Заострени Држачи За Свеќи, Држач За Свеќници Од Месинг Злато, Комплет Држачи За Стапчиња За Свеќи,

Опис : со својата мазна основа, овој свеќник може да се постави стабилно; и тој е дизајниран во форма на ч�

DEN 2.33
Комплет Мали Замрзнати Гранки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Мали Замрзнати Гранки

Подобрете го амбиентот насекаде со Овој Мал Држач За Зелена Гранка Од Мраз Изработени од стакло овој др�

DEN 0.33
Дања Б Тркалезни Бранови Свеќник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дања Б Тркалезни Бранови Свеќник

Подобрете го секој пејзаж со Свеќникот За Тркалезни Бранови Дања Б Брановите на овој црн кован свеќник �

DEN 415.84