• Ново
Ротосв Дами Обични Чевли Удобност Мокасини Чипка Станови Дише Нелизгачки Брод Чевли Возење Лесни Сива 5.5

Ротосв Дами Обични Чевли Удобност Мокасини Чипка Станови Дише Нелизгачки Брод Чевли Возење Лесни Сива 5.5

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Секојдневни Чевли, Мокасин, Чевли За Чамци, Чевли За Одење Тип На Шема : Цврста Боја : беж, светло-кафеава, каки, темно сива, црвена вино, темно сина, црвена роза, кафе, црна, портокалова (По Избор)Големина : 4,5 УСД, 5,5 УСД, 6,5 УСД, 7 САД, 7,5 УСД, сад 8.5, Сад 9, Сад 10, Сад 11, Сад 11.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур : Тип На Трпхил : Рамно Прицврстување : тип На чипка На прсти : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, Внатрешни, Надворешни, ПРАЗНИЧНИ, РАБОТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобен вамп материјал од вештачки велур, едноставниот и дарежлив обичен горен дел ја покажува текстурата на чевлите.2. Класичен фино шиење на рацете горниот дел. Поставата за чевли има нежна и мека текстура, која е мека и пријателска за кожата и е удобна за носење.3. Тпр надворешен ѓон, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Овие мокасини за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Рамни Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : горен вештачки велур, мазен и лесен за чистење, рамно дно, флексибилно и удобно, стабилно одење. НАПРАВЕНО ЗА УДОБНОСТ : удобната постава на становите има мазен материјал, мек и нелеплив, удобен и лесен за носење, неограничен, уживајте во забавата при одење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Лесен за дизајн со врвка за совршено вклопување. Тоа може да се носи околу канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. КЛАСИЧЕН СТИЛ : секојдневни чевли Со Врвки, станови, чевли за чамци за жени, можат да одговараат со различни видови панталони, секојдневен среден фустан, совршен за ажурирање на секоја облека што ја имате. ПРИЛИКИ : становите за жени се одлични за сите прилики како пешачење, возење, секојдневно облекување, отворено, затворено, канцеларија, шопинг, долгогодишно, облекување, одење, работа итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Чевли Класични Мокасини Дамски Чевли Се Лизгаат На Балет Со Тркалезни Прсти Рамна Удобност Симпатичен Цветен Принт Извезени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Чевли Класични Мокасини Дамски Чевли Се Лизгаат На Балет Со Тркалезни Прсти Рамна Удобност Симпатичен Цветен Принт Извезени

Сакате убави и Удобни рамни чевли веднаш?Сакате поубава и привлечна фигура во блиц?Време е да извлечете

DEN 319.36
Велими Жени Мокасини Возење Мокасини Лизгање На Станови Работа Обични Чевли Одење Класичен Комфор Медицинска Сестра Чевли Темно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Велими Жени Мокасини Возење Мокасини Лизгање На Станови Работа Обични Чевли Одење Класичен Комфор Медицинска Сестра Чевли Темно

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини Станови, Рамни Чевли, Секојдневни Чевли, Мокасин,

DEN 319.68
Лументо Медицинска Сестра Чевли За Жени Удобност Шупливи Мокасини Лизгање На Чевли Обични Станови Возење Мека Единствена Еднобојна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лументо Медицинска Сестра Чевли За Жени Удобност Шупливи Мокасини Лизгање На Чевли Обични Станови Возење Мека Единствена Еднобојна

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мокасини, Станови, Мокасини, Чевли За Медицинска Сестра, Чевли За Пеш�

DEN 1.00
Предна Прошетка Женски Кожни Станови Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Нелизгачки Мокасини Одење Лесни Чевли За Возење Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Предна Прошетка Женски Кожни Станови Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Нелизгачки Мокасини Одење Лесни Чевли За Возење Женски

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Кожни Станови, Мокасини За Возење, Лизгање На Че�

DEN 287.20
Женските Чевли Се Лизгаат На Жените Удобност При Одење Рамни Мокасини Шупливи Обични Чевли Возење Мокасини Чевли За Пешачење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женските Чевли Се Лизгаат На Жените Удобност При Одење Рамни Мокасини Шупливи Обични Чевли Возење Мокасини Чевли За Пешачење

Кожа од говедска кожа,Гумен Ѓон, Шупливи Мокасини За Дизајн За Жени.Кожни мокасини жени : можат да бидат �

DEN 276.16
Мокасини За Жени Дами Ресни Мокасини Што Дишат Возење Обични Чевли За Чамци Жени Медицинска Сестра Нелип Рамни Мокасини Темносина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мокасини За Жени Дами Ресни Мокасини Што Дишат Возење Обични Чевли За Чамци Жени Медицинска Сестра Нелип Рамни Мокасини Темносина

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Секојдневни Чевли, Тип На М

DEN 319.36