• Ново
Уникатни поговори за женски зимски фау крзнено качулка карана палто јакна за надворешна облека

Уникатни поговори за женски зимски фау крзнено качулка карана палто јакна за надворешна облека

Buyers rating:
DEN 1068.64

Износ

Карираната шема е класичен елемент на зимата и никогаш не излегува од стил. Оваа јакна со должина на бутот со одвојување на крзно и џебови ве прави потопло во студените денови. Должината од средината на бутот го покрива ѓубрето или стомакот или какви било несовршености за да ја покажете вашата убава фигура. Костум за жени кои излегуваат во студените денови. Спарен со фармерки или хеланки за совршено дневно секојдневно носење. Повод : Дневно носење, канцеларија, шопинг, одмор, итн. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина - Ширина на рамото - Градска граница Повик од половината- вкупна должина - 14 7/8 41 3/8 40 4/8 35 7/8s 15 3/8 43 2/8 42 4/8 36 2/ 8m - 15 7/8 45 2/8 44 4/8 36 5/8 L 16 4/8 48 3/8 47 5/8 37 2/8xl 17 2/8 - 51 5/8 - 50 6/8 37 6/8 повеќе стилови, Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски зимски фаукс крзно качулка карирани палта јакна за излез 100% полиестер. Увезени. Единечни гради. Карирана шема. Аспиратор со одвојување на ладно крзно. Целосно ватирана обвивка. Две џебови. Долги ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрог Тог, женски врба од руно јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вкло�

DEN 479.68