• Ново
Детски девојки Skechers Ultra Fle - Светла дневна патика, големини 10,5-6

Детски девојки Skechers Ultra Fle - Светла дневна патика, големини 10,5-6

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Осветлете ги чекорите во удобност со лесно носење со Skechers Ultra Flex - светла ден. Ова лизгање (R) Slip-On има горниот дел од Skech-плетената мрежа со влошка за меморија за пена (R) со ладење на воздухот и лесна мида. Мемориска пена со ладење на воздухот. Машина за перење. Истегнување.

Карактеристики

Производи во категоријата