• Ново
Дуве Егбертс Црна Арома Мелено Кафе 8.8 мл 250гр

Дуве Егбертс Црна Арома Мелено Кафе 8.8 мл 250гр

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дуве Егбертс Црно Мелено Кафе Мелено Кафе Во вреќа. Нето 8.8 мл/250гр Дуве Егбертс Црното Е интензивно со софистициран вкус и невообичаено богата арома. Дуве Егбертс користи внимателно избрани зрна Arбика кои полека се печат за да ги подобрат уникатните ноти на вкус што го создаваат ова силно и полно кафе. Ниво на Јачина на темно Печење : Целосно, 9 од 10 Средно Грубо Мелење Увезено Од Холандија Мелено Кафе. Темно Печење. 100% Грав Од Arбика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68
Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Леалтад Кафе Леалтад Молидо

Од планините Ларес, каде што дарежливата земја ни ги дава своите најдобри плодови, пристигнува Кафе Леа�

DEN 0.33