• Ново
Рокер за игри со државни пингвини на Јангстаун со секундарно лого

Рокер за игри со државни пингвини на Јангстаун со секундарно лого

Buyers rating:
DEN 1119.84

Износ

Game Rocker 100 е совршен избор за која било конзола, рачно држени или ентузијасти за мобилни игри. Страничниот монтиран звучник системот обезбедува висококвалитетно аудио за дополнително потопување во игри. Столот брише чисто и лесно се склопува за складирање. Бидејќи играта Rocker 100 го има системот XZIPIT, можете да го покажете вашиот омилен тим или лига. Целосниот систем за контрола на медиумите ви овозможува само директно да се поврзете со вашиот уред и играта. Користете XZIPIT систем за да можете да разменувате помеѓу логоата на вашите омилени тимови во секунди. Дизајн на преклопување. Bluetooth компатибилни парови со повеќето уреди. Препорачан опсег на возраст (години) 10 и повеќе. Капацитет за тежина (lb.) 200.

Карактеристики

Производи во категоријата

Teameseat Cleveland Indians Team Xpression Gaming Chop
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teameseat Cleveland Indians Team Xpression Gaming Chop

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавател н

DEN 4479.84
Мера Расинг стил канцелариски стол игри ергономски со прилагодливи потпирачи за потпирачи за куќи за домашни канцеларии компјутерски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мера Расинг стил канцелариски стол игри ергономски со прилагодливи потпирачи за потпирачи за куќи за домашни канцеларии компјутерски

Овој стол за трки со високи ткаенини Merax е одличен за работа, проучување и играње компјутерски игри...

DEN 1439.84
Linon Ergonomic & Floor Rocker Swivel Gaming Chood, црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Linon Ergonomic & Floor Rocker Swivel Gaming Chood, црвено

Зона во вашата омилена видео игра или досерете се на пладневно дремнување со ова столче за катче Удобна�

DEN 1.00
Масажа за игри за игри со потпирач за подножје, вртење на вртливата метална база прилагодлива висина на навалување Агол Ергономски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Масажа за игри за игри со потпирач за подножје, вртење на вртливата метална база прилагодлива висина на навалување Агол Ергономски

Карактеристики : Ергономски дизајн : Задебелен потпирач за грб со потпирач за глава и лумбална поддршк�

DEN 2.00