• Ново
Ncstar vism spd flipdot, црна

Ncstar vism spd flipdot, црна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ncstar Vism SPD Solar Flipdot со KPM систем за монтирање (Keymod, Picatinny и M0lok) Карактеристики : - Рефлексните леќи можат да се склопуваат рамно на оптичкиот тело кога не се во употреба, а преклопните леќи можат брзо да се распоредат со печатот на амбидексот на страничните страни - Сончевите ќелии се монтираат на горниот дел од рефлексниот поглед и ќе ја напојуваат црвената точка секогаш кога има доволно сончево светло на сончевите ќелии. Црвената точка автоматски се вклучува, кога има доволно светло за сонце- Flipdot SPD може да се напојува и од батеријата на одборот CR2032. Батеријата треба да се користи кога нема доволно сончева светлина, кога ја користите оптика во затворено или кога ја користите оптиката во текот на ноќта. Индикатор за црвена LED на врвот на оптика од соларни ќелии ќе се вклучи кога црвената точка се напојува со батеријата- Flipdot се одликува со копчето за поставено од странично + за да ја вклучи црвената точка под режимот на напојување на батеријата. Можете да го прилагодите нивото на осветленост нагоре или надолу кога се напојува со батеријата, преку копчињата + &- копчињата- Flipdot е опремена KPM модуларното монтирање за монтирање на шини и слотови на Keymod/ Picatinny/ M-Lok. Монтира на шини со брзо ослободување на Picatinny Mount. Поставувањето на Picatinny исто така може да се отстрани за да се открие основата на Keymod и M-Lok. Оптиката вклучува чевли на Keymod и m-lok компатибилен Т-он-оревци : - Материјал : Алуминиум- Батерија : CR2032- Димензии : 3 1/2 "x 2 1/2 " x 2.20 "- Тежина : 6 1/2 мл - Боја : Црна Nc Star Vism SPD Flipdot, црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сачмарка Прстен Планината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сачмарка Прстен Планината

Сачмарка Прстен Планината Од Барска Стегачот за цевки ќе се закачи за повеќето цевки за пушки...

DEN 0.33
Трихикон Акупоинт Монт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Трихикон Акупоинт Монт

Дводелна Челична Шина Пикатини 1913 За Винчестер Модел 70карактеристики : Винчестер Модел 70 челична осно�

DEN 1815.68
Браунинг 1 Прстени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Браунинг 1 Прстени

Браунинг Опсег Прстени 1" Средна Висина, Мат Финиш (По Пар)Карактеристики : Ултрацврсти вертикално поде�

DEN 1380.00
XSKEL Конзола Планината
  • Ново
Оценка на клиентот:

XSKEL Конзола Планината

ВОРН е 1 ПАРЧЕ QD X Skel Конзола монтажа карактеристики двојна брзо одвојување лостови и е изграден од 6061 T6 �

DEN 319.84