• Ново
Колекција за прилагодени рефлексии, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, песочна бела боја, 5 8 Ширина 72 Должина

Колекција за прилагодени рефлексии, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, песочна бела боја, 5 8 Ширина 72 Должина

Buyers rating:
DEN 744.64

Износ

Ролетни од дрво без безжични безобразни безобразни се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец. Ролетните од дрво од дрво нудат безвременски изглед во издржлив, отпорен на влага што е направен да изгледа како вистинско дрво. Обезбедувајќи највисок квалитет со неверојатна вредност, ролетни од дрво без безжични леќи од леволор 2 ”се изработени од Nuwood ™, уникатен материјал што нема да искриви, пука или избледи и е поотпорен на топлина, влажност, гребнатини и вдлабнатини. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, правејќи го ролетни за безобразни дрва од леволор 2 ”, овластено најдобро за детски производ. Колекцијата за рефлексија има голем број на белци за чист изглед. Levolor Custom Reflections Colletion 2 "Безобразни ролетни за безобразно дрво : Обичај направено за совршено вклопување. Безвременски изглед со траен дизајн. Направено со Nuwood ™. Безжичен операција, сертифициран најдобар за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување ткаенина. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно се чисти.

Карактеристики

Производи во категоријата