• Ново
Бесбол капа на Georgeорџ Машка

Бесбол капа на Georgeорџ Машка

Buyers rating:
DEN 255.20

Износ

Домашен терен за вашиот стил на кул-случај. Бејзбол капа на Georgeорџ има дизајн со шест панели, направен во четкан памук, обезбедувајќи удобност и издржливост. Претходното визир додава стил и ги штити очите од сончева светлина. Силуетата со низок профил дава елегантен изглед-совршен за секојдневно носење или спортски активности. Прилагодливо за да одговара на повеќето големини на главата, ова капа е разноврсен и модерен избор кој е подготвен за викенд. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на влечење; Прилагодлива кука и јамка на грб. Карактеристики : низок профил; 6-панел дизајн; заоблен оброк; Цврст тон. Машка бејзбол капа од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дикис занаетчиска капа за лиценца
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дикис занаетчиска капа за лиценца

Надворешноста на платното ја одржува главата топла со занаетчиската капа на Дикис, во која има прилагод

DEN 384.00
Машка црна федора со црн бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка црна федора со црн бенд

Канализирајте го вашиот внатрешен водечки човек и додадете елегантен допир на вашиот ансамбл со оваа м�

DEN 319.20