• Ново
Без граници на маицата на јуниорите со кратки ракави

Без граници на маицата на јуниорите со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Создадете симпатичен изглед веднаш со графичкиот мета од без граници. Поставете ги деталите за издвојување и странична врата, оваа маица е сигурно дека ќе заработи врвен избор во вашата ротација. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; детали за странични канти; детали за странична вратоврска. Странична маица за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лисечин Се Занимава Со Машки Кошули Секојдневен Моден Пуловер Со Тркалезен Врат Облека За Печатење Врвови Со Кратки Ракави на
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лисечин Се Занимава Со Машки Кошули Секојдневен Моден Пуловер Со Тркалезен Врат Облека За Печатење Врвови Со Кратки Ракави на

Мажи Секојдневен Моден Пуловер Со Кружен Врат Печатење Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : изработ�

DEN 3.00
Врзана предна маица на Rugrats Juniors
  • Ново
Оценка на клиентот:

Врзана предна маица на Rugrats Juniors

Женска моќ! Сузи и Ангелика од Ругатс ја покажуваат својата патриотска страна со оваа симпатична вратов

DEN 302.40