• Ново
Свифт fl oz. Сиво шише со вода Тритан

Свифт fl oz. Сиво шише со вода Тритан

Buyers rating:
DEN 207.68

Износ

Шишето со вода на Зулу Свифт 24 течности Тритан е дизајнирано за спортисти. Неговата силиконска испрскана храна FDA, се одликува со технологија на старател, која ја чисти површината за пиење. Ултра траен Истман Тритан е отпорен на мирис и отпорен на распрскувач. Копакот за заклучување на еден допир на Swift е дизајниран за брз внес. Погодна рачка за носење го олеснува транспортот во салата или клип на вашата опрема. Сите делови се БПА бесплатни и безбедни машини за миење садови. Не микробранови или замрзнувајте. Патенти во очекување. Зулу бр. Силиконски излив на храна. Заклучување на протекување на капакот на еден допир. Совршено се вклопува во ранец или кутија за ручек. Издржлив дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sugarbooger Flip & Sip Clear Tritan Среќен кампер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sugarbooger Flip & Sip Clear Tritan Среќен кампер

Flip Sugarbooger Flip и Sip Clear Tritan Среќен кампер е елегантен, кристално чист пијалок, направен од висококвалитетни

DEN 3.00
Igloo 64oz Legacy Grower
  • Ново
Оценка на клиентот:

Igloo 64oz Legacy Grower

Од вашето утринско кафе до ноќно капаче со пријателите, 64 мл Legacy Growler е таму за сето тоа Вакуумската изол�

DEN 207.84
Едноставен модерен 14oz Дизни Самит Детски шише со вода Термос со капа за слама - машина за миење садови безбеден вакуум изолиран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставен модерен 14oz Дизни Самит Детски шише со вода Термос со капа за слама - машина за миење садови безбеден вакуум изолиран

Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги презе

DEN 287.84
Оз. Шише со сина вода Тритан Тритан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оз. Шише со сина вода Тритан Тритан

Овој 14oz Blue Ranger? Тритан од Тал е совршено шише за секое дете! Тоа е лесен и докажан од расипување Тритан е о

DEN 2.33