• Ново
Ступел Далечни Њујорк Хоризонтот Згради Патување И Места Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Далечни Њујорк Хоризонтот Згради Патување И Места Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 20 х 1,5 х 16 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 20 х 1,5 х 16 Големи : 30 х 1,5 х 20 Х-Големи : 40 х 1,5 х 30 Преголеми : 48 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Град, Сценографија, Пејзаж, Урбана, Архитектура, Зграда, Градски Пејзаж, Метропола, Вода. Дизајн на ким Куринга.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ступел Индустрии Земја Рустикален Букет Мртва Природа Ботаничка И Цветна Галерија За Сликање Завиткано Платно Печатење Ѕидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Земја Рустикален Букет Мртва Природа Ботаничка И Цветна Галерија За Сликање Завиткано Платно Печатење Ѕидна

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

DEN 337.76
Ступел Индустрии Модерни Преклопувачки Чаши За Вино Галерија За Сликање Храна И Пијалоци Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Модерни Преклопувачки Чаши За Вино Галерија За Сликање Храна И Пијалоци Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

DEN 416.00
Семејство Дефиниција Семејство Малку Луди Слики За Печатење Ѕидна Уметност Сликарство Подароци Уметнички Дела За Канцелариски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Семејство Дефиниција Семејство Малку Луди Слики За Печатење Ѕидна Уметност Сликарство Подароци Уметнички Дела За Канцелариски

Оживејте ја вашата соба со боја или нешто што одговара на темата.Закачете го живописното и шарено платн�

DEN 3.00
Ступел Индустрии Панда Мечка Дивиот Свет Бања Облека Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Панда Мечка Дивиот Свет Бања Облека Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

DEN 1.00
Ступел Индустрии Модерни Преклопувачки Чаши За Вино Галерија За Сликање Храна И Пијалоци Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Модерни Преклопувачки Чаши За Вино Галерија За Сликање Храна И Пијалоци Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

DEN 102.08