• Ново
Питсбург Стилерс-Капе Шлем Ѕид Постер, 14.725 22.375

Питсбург Стилерс-Капе Шлем Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Питсбург Стилерс - Капе Шлем 20 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Питсбург Стилерс - Капе Шлем 20 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Еднорог-Самрак Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еднорог-Самрак Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународен ЕднорогСамрак Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички д

DEN 383.84