• Ново
Урбан Универзален Случај За Таблет, Штанд Фолио Таблет Случај Заштитен Капак За MatePad Pro 10. 5G Таблет Со Екран НА Допир, Прилагодлива Лента За Прицврстување И Повеќе Аг

Урбан Универзален Случај За Таблет, Штанд Фолио Таблет Случај Заштитен Капак За MatePad Pro 10. 5G Таблет Со Екран НА Допир,

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Универзална Кутија урбанкс за таблета од 9-11 инчи, Заштитен Капак За Универзална Таблета За Фолио Универзална Таблета За Почесна Подлога X8 Таблет Со Екран На Допир, Со Прилагодлива Лента за Прицврстување и Повеќе Агли На Гледање – Груба Црна Оваа Гроздобер Фолио Футрола, која спојува стручен дизајн и убава изработка, е впечатлив пример за работата на нашиот бренд. Елегантниот изглед дава траен стил кој не се намалува со текот на времето. Сеопфатната заштита е обезбедена од висококвалитетен материјал. Овој модерен капак има и интегриран држач за еластично игла и прилагодување со повеќе агли. Изработени од силна и отпорна на абење стп кожа за да спречите вашиот паметен телефон да биде испуштен, удрен или изгребан по грешка. Донесете ви го најудобниот агол на гледање додека ги ослободувате рацете. Куќиштето има еластична лента за да биде безбедно и да избегне случајно испуштање. Речиси сите марки од таблети од 9 до 11 инчи ќе се вклопат во еластичните ленти поради нивниот уникатен патентиран дизајн, кој го одржува вашиот уред на место безбедно и безбедно. За оваа ставка : Универзална Висококвалитетна Фолио Кутија, компатибилна со Huawei Mate Pad Pro 10,8 5 G (2019) и сите други таблети со екран на допир од 9 – 11 инчи. Универзални силиконски ленти за прилагодување " Х " цврсто го држат уредот за време на транспортот и употребата, еластичните ленти можат да се прилагодат за да ги соберат сите таблети и безбедно да ги држат на место. Мек внатрешен и премиум надворешен состав обезбедувајќи одлична заштита од опасностите од секојдневна употреба. Повеќе слотови во можност да се постави повеќе хоризонтални агли штанд; силна еластична лента затворање обезбеди случај. Пристапот со пенкало за игла е направен едноставен со вграден еластичен држач.

Карактеристики

Производи во категоријата

Златен Овци Дете Пријателски Случај Компатибилен За Onn 10.1 3-Та Генерација Ослободување Шок Отпорен Ултра Мала Тежина Кабриолет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Златен Овци Дете Пријателски Случај Компатибилен За Onn 10.1 3-Та Генерација Ослободување Шок Отпорен Ултра Мала Тежина Кабриолет

Компатибилен Со Onn 10.1" 3 Генерација 2020 Ослободување (Модел : 100071486) САМО тоа не се вклопуваат други НА 10.1 та

DEN 255.84
Мултифункционален Држач за Таблети и Паметни Телефони до Степен На Ротација И Магнетна Плоча, Мрзлив Држач За Вратот И Половината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мултифункционален Држач за Таблети и Паметни Телефони до Степен На Ротација И Магнетна Плоча, Мрзлив Држач За Вратот И Половината

Гледајте видеа или филмови, играјте игри или видео разговор удобно со Мрзливиот Држач на Челет Закачете

DEN 1.33