• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки тенок тексас панталони

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки тенок тексас панталони

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Машкиот тексас џогер обезбедува сигурна целодневна удобност и автентичен стил. Изработени од врвен издржлив тексас, овие ниски растителни џогер се вклопуваат лесно низ седиштето и бутот со отворено отворање на ногата. Квалитет на кој му верувате од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Опис Поле за повеќе детали за миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници машки плетени џогери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници машки плетени џогери

Без разлика дали сте во движење или се опуштате, повлечете ги овие плетени пантолони за џогер за да го ис

DEN 1.67