• Ново
Марвел Стрипови-Доктор Чудно-Покритие # Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Стрипови-Доктор Чудно-Покритие Ѕид Постер, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 612.16

Износ

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Доктор Чудно-Покритие #169 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Доктор Чудно-Покритие #169 Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Психо Кловн Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Психо Кловн Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Психо Кловн Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дел�

DEN 191.84