• Ново
Најдобрите Злато 14к Бело Злато Полу-Круг Свадба Бенд-Големина 10

Најдобрите Злато 14к Бело Злато Полу-Круг Свадба Бенд-Големина 10

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил14к Бел Златен Накит Спецификации Материјал Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен количина-1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 3 Ммстоун Поставување-1 : Прстен Машини (Минимум) : 10 големина (Максимум) : 10,25 Зголемување На Големината : 0.25 карактеристика : цврст материјал примарно : златно вклопување : стандардна Големина : Форма На Камен-1 : Дебелина На Тбд : 1.4 Гравирање : да Тип на накит : Рингсгендер : унисекс Материјал Примарно-боја : тип На Белење : Тип на свадбена Лента : Тип На Заоблен Камен (Друго)-1 : Странична камена Монтажа Облик На Врвка : Половина Тркалезна Земја На Потекло : Јунајтед држави америка-шку : qltyg309981 14k бело злато 3mm Половина Круг Бенд Прстен - Во 14k Бело Злато - Слободен Подарок - Подготвени Накит Кутија-прстен големина опции : 10 10.5 11 11.5 12 12.5 13 13.5 14 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5- Цврст Ред Полиран Гравирање големина во куќата Half Половина Круг Машински -.

Карактеристики

Производи во категоријата