• Ново
Чорапи на екипаж за вртење на момчињата, пакувања

Чорапи на екипаж за вртење на момчињата, пакувања

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Овие чорапи за вртење на екипажот за вртење на момчињата Dickies, 3 пакувања се направени за удобност и перформанси. Овие издржливи чорапи имаат канали за вентилација на мрежи за дишење, засилена потпетица и пети за да останат моќ и компресија на лак за целата дневна удобност. Овие чорапи се одлични за активни момчиња или секојдневно носење. Овие чорапи се совршен избор за вас Ол-стар. Чорапи на екипаж за вртење на момчињата Дикис, 3 пакувања 98% полиестер, 2% спандекс. Машинско миење ладно. Дики. Чорапи на екипажот за вртење на перформанси. 3 пакет. Компресија на лак. Канали за вентилација на мрежи. Половина перница. Засилена пета и пети. Достапно во разновидни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чорапи на екипажот, парови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чорапи на екипажот, парови

Овие чорапи на екипажот на момчињата „Starter“ доаѓаат во 10пакет Тие се идеален начин да ги задржите нозет

DEN 2.67
Чорапи за момчиња од Minecraft, нема шоу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чорапи за момчиња од Minecraft, нема шоу

6 пара од омилените чорапи за видео игри Minecraft во должина на ниско ниво Поли / спандекс мешавината овозмо�

DEN 159.84