• Ново
Едноставно Дејзи 4 '6' закотвен наутички кинил килим, таупе

Едноставно Дејзи 4 '6' закотвен наутички кинил килим, таупе

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 4 'x 6' Taupe закотвен килим од нашата колекција на наутички ноќи. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bombay Home Medley Siluette Multire Area reg или тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bombay Home Medley Siluette Multire Area reg или тркач

Медли има уникатна комбинација на преодни дизајни под влијание на сите агли на светот и е нагласена од с

DEN 2.00