• Ново
Женски Зимски Палта Стабилни Јакни За Облека За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечен Моден Принт Надворешна Облека Обични Ватирани Јакни Со Џебови Сина XL

Женски Зимски Палта Стабилни Јакни За Облека За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечен Моден Принт Надворешна Облека Обични

Buyers rating:
DEN 530.24

Износ

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Модна Облека За Печатење Секојдневни Ватирани Јакни Со Џебовипроверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лабав и лесен за носење, удобен за носење цел ден.2. Дизајн : Оваа јакна има дизајн на патент што го олеснува лизгањето и исклучувањето. Покрај тоа, постојат два функционални џебови за вашата секојдневна употреба. Јакната има црна јака, полите и манжетните, а остатокот е отпечатен.3. Прилика : овој врв е погоден за секојдневниот живот, излегување, забави, работа, секојдневна облека.Дилемата" што да облечам денес". Толку е лежерно, можеби ќе облечете повеќе облека! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.4. Тоа е совршен подарок5. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски jacket Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"48cm/18.90"60cm/23.62"62cm/24.41"M116cm/45.67"50cm/19.69"61cm/24.02"63cm/24.80"L122cm/48.03"52cm/20.47"62cm/24.41"64cm/25.20"XL128cm/50.39"54cm/21.26"63cm/24.80"65cm/25.59"XXL134cm/52.76"56cm/22.05"64cm/25.20"66cm/25.98" ткаенината е мека и удобна, лесна и еластична. Погоден за целогодишно носење, одржувајте удобен стил, е задолжителен за вашата гардероба. Совршено одговара на секоја облека со сорти на бои што лесно се совпаѓаат. Погоден за сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн., создавајќи модерна и релаксирачка атмосфера. Машинското перење и миењето раце се прифатливи/не се сушат/пеглаат на ниска температура/не натопуваат и избелуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата

зимски палта за Жени Нови Секојдневни Дами Со Долги Ракави Цврсти Палта Задебелен Џемпер Кардиган Џемпер Со Качулка Голем Капут
  • Ново
Оценка на клиентот:

зимски палта за Жени Нови Секојдневни Дами Со Долги Ракави Цврсти Палта Задебелен Џемпер Кардиган Џемпер Со Качулка Голем Капут

Големина : Л Големина НА САД : 8 UKSize : 12 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 106cm / 41.88" Должина : 90cm / 35.08" Рамо : 50cm / 19.07 " Рак

DEN 2.33
Синдисус Жени Водоотпорен Палто Со Долги Ракави Дами Врвка За Врвки Облека Со Качулка Пешачење Еднобојни Обични Мантили Црни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Водоотпорен Палто Со Долги Ракави Дами Врвка За Врвки Облека Со Качулка Пешачење Еднобојни Обични Мантили Црни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Капут Јакна Ветробранско Мантил Тип На Шема : Еднобо

DEN 927.84
Вонкос Лесни Јакни За Жени Дозвола-Лабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатена Еднобојна Облека Плус Големина Женски Палта Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вонкос Лесни Јакни За Жени Дозвола-Лабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатена Еднобојна Облека Плус Големина Женски Палта Розова

Вонкос Лесни Јакни За Жени ДозволаЛабава Мода Секојдневен Долг Ракав Печатени Еднобојни Долна Облека П

DEN 239.84
Кардиган За Жени Секојдневно Зимско Печатење Кардиган Мода Кашмир Плетено Палто Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Задебелување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кардиган За Жени Секојдневно Зимско Печатење Кардиган Мода Кашмир Плетено Палто Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Задебелување

Женски Женски Палто Женска Јакна Со Качулка Долги Џемпери Од Кардиган За Жени Џемпери Од Кардиган За Же�

DEN 399.84
Кардиган За Женски Женски Есенски Кабел Плетени Џемпери Од Кардиган Обични Долги Ракави Отворени Предни Лабави Палта Од Надворешна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кардиган За Женски Женски Есенски Кабел Плетени Џемпери Од Кардиган Обични Долги Ракави Отворени Предни Лабави Палта Од Надворешна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 399.84
Женска Кошула За Сончање Рационализирајте Ја Плажата Кардиган Тенок Стил Топ Fall Мода Удобен Секојдневен Тренинг За Палто Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Кошула За Сончање Рационализирајте Ја Плажата Кардиган Тенок Стил Топ Fall Мода Удобен Секојдневен Тренинг За Палто Јакна

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на Наш

DEN 399.84
〖к Ролиен〗Мантили За Жени Нов Лабав Врат На Екипажот Кариран Цветен Принт Со Долги Ракави Копче Отворен Преден Долг Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

〖к Ролиен〗Мантили За Жени Нов Лабав Врат На Екипажот Кариран Цветен Принт Со Долги Ракави Копче Отворен Преден Долг Кардиган

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33