• Ново
Пурц Сапун За Есенцијално Масло Од Шампон Со Седум Бои, Тој Шоу Ву Женшен Нежна Јачина Против Првут Негување Сјај На Коренот На Косата, Сапун За Шампон

Пурц Сапун За Есенцијално Масло Од Шампон Со Седум Бои, Тој Шоу Ву Женшен Нежна Јачина Против Првут Негување Сјај На Коренот

Buyers rating:
DEN 111.68

Износ

Органски состојки Без хемикалии без конзерванси Чисти и нежни за коса и скалп големината на шампонот : 5, 8х5, 8х2, 3см тежината : 60гр Седум видови мириси : Цимет/алги/ѓумбир/нане/јасмин/Лаванда/Полигонумбел шарено пакување, убав избор како подарок за вашите пријатели! Карактеристика : одличен шампон за чувствителен скалп. Без сулфат, без силикон и без парабени. Не содржи груби детергенти кои ја одземаат косата од заштитни масла. Природна алтернатива за хороскопскиот шампон или шампонот за првут. СОВРШЕН ШАМПОН ЗА ПАТУВАЊЕ се-во-едно еколошки шампон за мажи и жени. Користете и како сапун за тело, лице или бричење. Кутијата За Рециклирање овозможува практично складирање во движење. Суровост-слободен и вегански. Формулата никогаш не ја тежи косата и чисто ја исплакнувабез да остави остатоци Ова може да го затапи изгледот на косата или да ја направи тешка. Ефект : со различни функции, може да ги миете рацете, користејќи ја косата или како сапун за тело, таа е чиста и нежна за косата и скалпот, бремените жени и децата исто така можат да ја користат. Упатство за употреба : Нанесете на влажна коса и нежно масирајте во скалпот. Исплакнете темелно. Повторете колку што е потребно. Внимание : само за надворешна употреба. Во случај на контакт со очите, измијте секој пат со вода. 香型 : 草本香. 功效 : 保湿,滋润营养,清爽控油,头皮舒缓,20518333963. 产品类别 : 洗发水. 型号 : /. 上市时间 : 2013年. 品牌类型 : 欧美品牌. 颜色分类 : 紫色. 商品条形码 : 20161744. 是否跨境出口专供货源 : 否. 箱装数量 : /. 规格类型 : 正常规格. 产地 : 广东. 货号 : /. Pur : purc. 是否促销装 : 是. 生产许可证号 : 粤妆20161744. 适用发质 : 通用. 品名 : 七色香皂. 适用人群 : 通用. 品品备案证号 : 粤 2017000001. 功能 : 修复受损头发. 产品系列 : 洗发皂系列. 净含量 : 茉莉香味,薰衣草香味,生姜香味,何首乌香味,海藻香味,肉桂香味,薄荷香味. 特殊用途化妆品 : 否. 是否进口 : 否.

Карактеристики

Производи во категоријата