• Ново
Природни Дрвени Сапун Јадење Рустикален Бар Сапун Држач Сунѓери Одвод Лента Решетката Плоча

Природни Дрвени Сапун Јадење Рустикален Бар Сапун Држач Сунѓери Одвод Лента Решетката Плоча

Buyers rating:
DEN 143.68

Износ

100% сосема нов и висок квалитет. Функција : . Еколошки и долготраен дрвен е високо издржлив и обновлив материјал. Држачот за сапун има прекрасна дренажна функција, брзо го одржува сапунот сув и го продолжува времето на користење на сапунот. Мазна површина, нема да ви ги гребе рацете, лесна за чистење, без деформација. Мери околу 9х8х1, 5см/3, 54х3, 15х0, 59во, совршената големина е погодна за повеќето сапуни на пазарот и исто така е погодна за вас. Нашиот сад за сапуница може да се користи не само во бањата, туку и во кадата, кујната, мијалникот, масата, тушот, мијалникот, сливот итн. Спецификации : . Материјал : Дрвен. Големина : прибл.9х8х1, 5см/3, 54х3, 15х0, 59ин. Боја : како што е прикажано слики. Изборни Стилови : 01, 02, 03. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот Вклучува : . 1 х Сапун Сад (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Еколошки и долготраен дрвен е високо издржлив и обновлив материјал. Држачот за сапун има прекрасна дренажна функција, брзо го одржува сапунот сув и го продолжува времето на користење на сапунот. Мазна површина, нема да ви ги гребе рацете, лесна за чистење, без деформација. Мери околу 9х8х1, 5см/3, 54х3, 15х0, 59во, совршената големина е погодна за повеќето сапуни на пазарот и исто така е погодна за вас. Нашиот сад за сапуница може да се користи не само во бањата, туку и во кадата, кујната, мијалникот, масата, тушот, мијалникот, сливот итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Завеса За Туширање Поставете Независна Дневна Позадина Со Лизгачки Тепих Тоалетна Покривка И Подлога За Бања Издржлива Водоотпорна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Завеса За Туширање Поставете Независна Дневна Позадина Со Лизгачки Тепих Тоалетна Покривка И Подлога За Бања Издржлива Водоотпорна

Поставете Завеса За туширање 4 Парче Независна Дневна Позадина Со Лизгачки Тепих Тоалетна Покривка И По

DEN 399.84
Акварел Цветни Свадба Инспириран Расцутена Природа Невестински Букет Јоргованот Лаванда Бања Килими Постави Бања Килим Контура
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акварел Цветни Свадба Инспириран Расцутена Природа Невестински Букет Јоргованот Лаванда Бања Килими Постави Бања Килим Контура

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или рац�

DEN 303.84
Амерок Б Аронди 9 Пешкир Бар - Бронза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амерок Б Аронди 9 Пешкир Бар - Бронза

Амерок БХ26546 Карактеристики : Опфатени под ограничената доживотна гаранција На Амерокконструиран од ха

DEN 719.84
Велигденски Полиестерски Завеси За Туширање Поставете Отпечатоци Од Корпа За Цвеќе Од Зајачко Јајце Тепих За Пиедестал Тоалетна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Велигденски Полиестерски Завеси За Туширање Поставете Отпечатоци Од Корпа За Цвеќе Од Зајачко Јајце Тепих За Пиедестал Тоалетна

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 399.84
Тоалетни Производи Бамбус Делукс Туш Кат И Бања Мат-Дрвени Бања Мат за бања, Туш, Базен , И Повеќе-Трајни, Лизгање Отпорни Бамбус
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тоалетни Производи Бамбус Делукс Туш Кат И Бања Мат-Дрвени Бања Мат за бања, Туш, Базен , И Повеќе-Трајни, Лизгање Отпорни Бамбус

Нашата подлога за туширање од бамбус Од Производи од Тоалет е задолжителна за секој што сака да додаде л

DEN 207.20
Делта Зура: 30 Пешкир Бар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Делта Зура: 30 Пешкир Бар

Делта 77430ЦЗ 30" Пешкир Бар Карактеристики : 30" пешкир бар Колекција Зура Спецификации : Гаранција На Произ�

DEN 1659.84
Комерцијални Вдлабнати Хром Соа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комерцијални Вдлабнати Хром Соа

Комерцијален Вдлабнат Држач За Сапун Од Хром, Вклучен Шаблон И Хардвер За Монтирање,Извадете Ги Претпос

DEN 0.33
Клара Кларк Бушава Бања Килим Со Не-Лизга Поддршка Гума - Машина Перат Супер Мека Бања-Кадифен Абсорбента Бања Килим, Големи-48,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Клара Кларк Бушава Бања Килим Со Не-Лизга Поддршка Гума - Машина Перат Супер Мека Бања-Кадифен Абсорбента Бања Килим, Големи-48,

Клара Кларк бушавата подлога е најдобриот и економичен избор кога барате апсорпција на вода и нежно чув

DEN 183.84