• Ново
Вистинскиот Синџир Сингапур На Лесли од 14 кт Бело Злато;; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Вистинскиот Синџир Сингапур На Лесли од 14 кт Бело Злато;; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Buyers rating:
DEN 6527.84

Износ

Вистинското Бело Злато на Лесли од 14 километри .8мм Искра Синџирот Сингапур е еден од најпродаваните артикли за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~0,85 грама Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полирандолжина На Предметот : 18 инплација : Должина На Родиум : 18 Инчен Тип : Сингапурска Ширина : 0,8 ммклас /Конектор : Ширина На Пролетниот Прстен (машки крај) : 6 мм карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Машински Материјал : Примарен : ЗЛАТНА Гаранција : доживотна гаранција Ширина На Предметот : 0,8 mmproduct тип : накит тип на накит : ѓердан Продаден По Единица : секој тип на ѓердан : Стилови На Ланец материјал : примарна боја : бел дијамант - Исечен14k Бел Златен Пролетен Прстен За нас : во skyjewelers Се Гордееме Што Ви Нудиме Најквалитетен Накит Со Најниска Цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Изработена од 14кт Злато и со печат 14к. Спецификации : Материјал : Примарна-Чистота : 14К; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 18 инчи; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18 инчи; Тип На Синџир : Сингапур; Ширина На Синџирот : 0,8 мм; Затворач /Конектор : Пролетен Прстен; Карактеристика : Цврст; Материјал : Примарен : Злато; Ширина На Предметот : 0,8 мм;. Пакување подароци : Секоја ставка е внимателно спакувана во нашата прекрасна кутија за подароци. Брз И Бесплатен превозот.

Карактеристики

Производи во категоријата