• Ново
Цртан Филм Симпатична Корги Куче Декорација Случај Торба Мотоцикл Лаптоп Водоотпорен Налепница Фестивал Подарок

Цртан Филм Симпатична Корги Куче Декорација Случај Торба Мотоцикл Лаптоп Водоотпорен Налепница Фестивал Подарок

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Опис : . Материјал : . Димензиите се како што е прикажано. Боја : Повеќебојна. Пакетот вклучува : . 100 х Налепници. Известување : . Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. домашен декор внатрешна надворешна декорација украсен венец фестивалски додатоци. Тоа е многу интересен десктоп декор. Можете да го ставите на вашето биро, трпезариска маса или во детската соба. Соодветната големина може да се користи за украсување на многу места. Одлични украси за домови за декорација на забави, добар подарок за вашите деца. Погоден е за дневна соба, дом, хотел, куќа за гости, канцеларија, градина, кафуле итн. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!.

Карактеристики

Производи во категоријата

4-Ти Налепница За ПЕШАДИСКА Дивизија Налепница За Матрица-Самолеплив Винил - Отпорен На Временски Услови-Изработен Во САД-Многу
  • Ново
Оценка на клиентот:

4-Ти Налепница За ПЕШАДИСКА Дивизија Налепница За Матрица-Самолеплив Винил - Отпорен На Временски Услови-Изработен Во САД-Многу

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 159.84
Возидаоке денот на вљубените декор Денот На Вљубените Со Срцето Налепница Самолепливи Матирани Денот На Вљубените Декоративни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Возидаоке денот на вљубените декор Денот На Вљубените Со Срцето Налепница Самолепливи Матирани Денот На Вљубените Декоративни

Денот на вљубените Со Срце Пвц Налепница Самолеплива Матирана Налепница За Декоративен Ѕид На Денот На

DEN 383.84
Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.67
Поминаа Преклопување Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои и Големини - надвор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Поминаа Преклопување Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои и Големини - надвор

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.00
Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач

Мамби Хп Налепница Класичен Впк Сон Трагач Овие налепници се совршен додаток на вашиот планер! Овој пак�

DEN 2.33