• Ново
Женски Фустан Секојдневен Принт Лизгање Плажа Здолниште Сарафан

Женски Фустан Секојдневен Принт Лизгање Плажа Здолниште Сарафан

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Женски Фустан Обичен Отпечаток Лизгање Плажа Здолниште Сарафанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Waist Hip Length S92cm/36.22"97cm/38.19"105cm/41.34"102cm/40.16"M96cm/37.80"102cm/40.16"110cm/43.31"103cm/40.55"L102cm/40.16"107cm/42.13"115cm/45.28"104cm/40.94"XL108cm/42.52"112cm/44.09"120cm/47.24"105cm/41.34"XXL114cm/44.88"117cm/46.06"125cm/49.21"106cm/41.73"XXXL120cm/47.24"122cm/48.03"130cm/51.18"107cm/42.13" Size : SBust : 92cm/36.22"Waist : 97cm/38.19"Hip : 105cm/41.34"Length : 102cm/40.16"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 102cm/40.16"Hip : 110cm/43.31"Length : 103cm/40.55"Size : LBust : 102cm/40.16"Waist : 107cm/42.13"Hip : 115cm/45.28"Length : 104cm/40.94"Size : XLBust : 108cm/42.52"Waist : 112cm/44.09"Hip : 120cm/47.24"Length : 105cm/41.34"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Waist : 117cm/46.06"Hip : 125cm/49.21"Length : 106cm/41.73"Size : XXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 122cm/48.03"Hip : 130cm/51.18"Length : 107cm/42.13" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Половината : 97см/38,19" Колк : 105см/41,34" Должина : 102см/40,16"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 102см/40,16" Колк : 110см/43,31" Должина : 103см/40,55"големина : л биста : 102см/40.16" половината : 107см/42.13" колк : 115см/45.28" растеглив Материјал : овој макси фустан е изработен од 95% полиестер,5% спандекс, еластичен, удобен и пријателски за Кожата, но не се гледа, удобен за носење. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Стил на совпаѓање : можете да одговарате со ѓердан, обетки, накит, високи потпетици, клинови, чанта, кожна чанта или други колекции, создавајќи елегантен изглед. Макси бодикон фустанот е совршен за матурска, свадба, забава, коктел, вечер, топка, вечера и други свечени или полуформални прилики во сите сезони. Нега на облека : Рачно перење одделно во ладна вода/машинско перење со вреќа за перење/закачете суво/не избелувајте/не сушете се.

Карактеристики

Производи во категоријата