• Ново
Домашна Употреба Решетка За Складирање Козметика За Десктоп Удобна Решетка За Организатор На Сарафани

Домашна Употреба Решетка За Складирање Козметика За Десктоп Удобна Решетка За Организатор На Сарафани

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис. Оваа двослојна решетка за складирање е издржлива и практична, со мазна површина,. исклучителен изглед, силен носечки, не е лесен за ' рѓа,. отпорен на корозија и отпорен на абење. Погоден за чување козметика, мали алатки и канцелариски материјал итн. Карактеристики. - Боја : розово злато. - Материјал : Железо. - Големина : Околу 30, 00Х26, 00Х14, 50см/11, 79Х10, 22Х5, 70ин. - Изработен е од квалитетен материјал, кој е издржлив и практичен. - Фина изработка, мазна површина и исклучителен изглед. - Силно носење, без деформација или оштетување. - Не е лесно за ' рѓа, отпорен на корозија и отпорен на абење. - Погоден за чување козметика, мали алатки и канцелариски материјал итн. Изработен е од квалитетен материјал, кој е издржлив и практичен. Фина изработка, мазна површина и исклучителен изглед. Силно носење, без деформација или оштетување. Не е лесен за ' рѓа, отпорен на корозија и отпорен на абење. Погоден за чување козметика, мали алатки и канцелариски материјал итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Облека За Складирање Десктоп Кошница Ткаенина Преклопување Козметичко Складирање Водоотпорен Цртан Филм Домаќинство И Организатори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Облека За Складирање Десктоп Кошница Ткаенина Преклопување Козметичко Складирање Водоотпорен Цртан Филм Домаќинство И Организатори

Десктоп Кошница Ткаенина Преклопен Козметички Складирање Водоотпорен Цртан Филм Домаќинство И Органи�

DEN 239.84
Организатор На Држач За Памучни Влошки За Принкси Јасен Акрилен Козметички Памучен Сад За Подлога За Памук Квадратен Организатор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Организатор На Држач За Памучни Влошки За Принкси Јасен Акрилен Козметички Памучен Сад За Подлога За Памук Квадратен Организатор

Ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе ја видиме пораката и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Големина : с�

DEN 3.00
Мека Корпа со Складирање под Кревет Висока Кутија За Складирање Трепки Лак Козметички Организатор Симпатична Акрилна Лажна Бо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мека Корпа со Складирање под Кревет Висока Кутија За Складирање Трепки Лак Козметички Организатор Симпатична Акрилна Лажна Бо

Материјал : 1 х Големина На Кутија : 10*3см !Ве молиме дозволете 1 см се разликува поради рачно мерењедевојк�

DEN 207.84