• Ново
Едмонтон Оилерс - Ретро Логото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Едмонтон Оилерс - Ретро Логото Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нхл Едмонтон Оилерс-Ретро Логото 13 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нхл Едмонтон Оилерс-Ретро Лого 13 Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Лов-Битие Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лов-Битие Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен ЛовБитие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела...

DEN 2.33