• Ново
Асиоли Девојки Лето Круг Вратот Блузи Швајцарската Точка Чипка Спојување Долги Ракави Пом Пом Блузи За 4 Години

Асиоли Девојки Лето Круг Вратот Блузи Швајцарската Точка Чипка Спојување Долги Ракави Пом Пом Блузи За 4 Години

Buyers rating:
DEN 377.44

Износ

Добредојдовте Во Асиоли!Оваа Симпатична еднобојна Блузи со лесен и мек материјал, кои се мазни, еластични и растегливи, флексибилни и дишат, удобни за носење. Не гледам.Симпатична V Вратот, Долги Ракави Кошули За Тинејџерски Девојки, Еластична Еластична Половината, Солидна Боја, Девојки Пом Пом Бохо Блузи, Шифон Полка Точка, Лабава Одговара, Секојдневен Стил.Цврстите бои можат да одат со повеќето чевли и се одлични како избор за повеќе сезони. Овие Девојки врвови погодни за училиште, забава, одмор, Секојдневен, Одмор, Роденден. Материјал : Овие Блузи Пом Пом изработени од 100% Полиестер, толку лесни и меки, еластични и растегливи, флексибилни и дишат, удобни за носење. Не гледам. Карактеристика : Кошули Со Долги Ракави За Тинејџерки, V Врат, Растеглив Еластичен Струк, Еднобојна Боја, Бохо Врвови На Девојчиња Пом Пом, Шифон Полка Точка, Лабаво Вклопување, Секојдневен Стил. Повод : Овој Врв Од Шифон со цврсти бои може да оди со повеќето чевли и е одличен како избор за повеќе сезони.Врвот на девојката погоден за училиште, забава, одмор, Секојдневен, Одмор, Роденден. Пакетот содржи : 1 х Врвови Девојка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68