• Ново
Кит Кимберлин - Мачиња - Слушалки Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кит Кимберлин - Мачиња - Слушалки Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 768.00

Износ

Овој Тренд Меѓународен Кит Кимберлин - Мачиња - Слушалки Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Кит Кимберлин-Мачиња-Слушалки Ѕидни Постери Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Марвел Х-Мен Игра - Битка Ѕид Постер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Марвел Х-Мен Игра - Битка Ѕид Постер

Трендови меѓународните постери во рамка се омилениот декор за соби на сите! Чистиот, модерен дизајн и пр

DEN 319.52
Морено - Куче Очила Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Морено - Куче Очила Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Пд Морено Куче Очила Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни умет�

DEN 2.67
Лил Вејн - Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лил Вејн - Ѕид Постер, 14.725 22.375

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер Лил Вејн Сплат Врамени Трендови Постерите се дизај

DEN 191.84