• Ново
Божиќни Капи За Возрасни Искра Снегулка Светка Кадифен Дедо Мраз Шапка

Божиќни Капи За Возрасни Искра Снегулка Светка Кадифен Дедо Мраз Шапка

Buyers rating:
DEN 175.36

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Божиќни Капи за Возрасни Сјај Снегулка Светка Дедо Мраз Шапка Луксузни Кадифен Дедо Мраз Капа Партија Материјали. Карактеристики : . Мека постава за заштита на главата и косата без иритација или пот, без алергиски. Пријатната капа На Дедо Мраз ќе ве воодушеви цела зима. Класични елементи за создавање пријатна и интересна атмосфера. Спецификација : . Материјал : Кадифен, Школка. Боја : Црна Златна. Големина : 47см*31см/18.5*12.2 (Ч*В). Стил : Класичен. Соодветни сезони : Зима, Пролет. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 х Дедо Мраз шапка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од премиум кадифен и школка. Капачето На Дедо мраз е супер меко и термичко, лесно и удобно за носење, не избледува и нема влакненца. Големина : 47см*31см/18.5*12.2 Ч*В. Секин дедо мраз шапка, една големина одговара на повеќето возрасни. Ако со нетрпение ја очекувате Божиќната капа за вашето семејство, оваа Кадифена капа На Дедо мраз може да ја задоволи вашата потреба. Дизајн : Капи На Дедо Мраз, со уникатен принт од крава и везови со сјајна снегулка, класични и модерни, што може да создаде топла атмосфера и да додаде празнично расположение во вашиот дом. Подарок : Фината изработка гарантира дека капата На Дедо Мраз може да ви ја загрее главата цел ден и да трае уште многу сезони. Идеален подарок за вашето семејство и пријатели, носејќи им среќа. Прилика : Сјајна Божиќна Капа На Дедо Мраз, погодна за дома, канцеларија, училиште, свадба, забава, годишна церемонија, роденден, Нова година, играње улоги, активност во заедницата, сценско шоу, парада итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Летна Капа За Сонце Широк Раб Надворешна Ув Заштита Капа За Преклопување Капа За Кофа За Кофа За Риболов На Плажа Пешачење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Летна Капа За Сонце Широк Раб Надворешна Ув Заштита Капа За Преклопување Капа За Кофа За Кофа За Риболов На Плажа Пешачење

Големина : Една Големина Капа раб : 9.94", Прилагодлива еластична тока на задниот дел од риболовната капа е

DEN 3.33
Модни Жени Цврста Боја Заштита Од Сонце Топлес Транспарентен Бејзбол Визир Капа Камионџија Мрежести Капи За Мажи Шапки За Бејзбол
  • Ново
Оценка на клиентот:

Модни Жени Цврста Боја Заштита Од Сонце Топлес Транспарентен Бејзбол Визир Капа Камионџија Мрежести Капи За Мажи Шапки За Бејзбол

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc Gender : Унисекс(Возрасни )Нов дизајн, Многу популарен.Материјал

DEN 255.20