• Ново
-Клефис уникатен тешка чиста торба за тотална винилна торба топла розова, патување, шопинг

-Клефис уникатен тешка чиста торба за тотална винилна торба топла розова, патување, шопинг

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

K-Cliffs нуди супер тешка јасна видете преку ПВЦ торба за рамо. материјал. Големина : 15 "x12 " x5 ". Голем главен оддел со квалитетен патент, страничен џеб во главниот оддел од двете страни, одвојлива патент торбичка за пенкала или шминка, прилагодлива и засилена лента за рамо, засилени рачки за веб -леб, голем квалитет на зипчиња на сите џебови, гумен медалјон на предниот агол. Боја; топла розова трим целосно видете низ сите наоколу, транспарентно, шопинг. Супер тешка должност дебелина од 0,5 мм, чиста ПВЦ ,. убаво засилен и касарна на сите точки на стрес,. на истиот тешки чист материјал ,. Засилен прилагодлив лента за рамо и рачки . Унисекс, тинејџер-возраст, боја; топла розова трим.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чаолеи Жени Мажи Чанти За Рамо Со Вкрстено Тело За Жени Големи Дизајнерски Дами Чанта Џебна Чанта Кожен Избор Подароци За Мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чаолеи Жени Мажи Чанти За Рамо Со Вкрстено Тело За Жени Големи Дизајнерски Дами Чанта Џебна Чанта Кожен Избор Подароци За Мажи

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

DEN 303.84
Торба со кофа со голем Капацитет Стп Кожна Чанта За Вкрстено Тело За Жени Модни Разноврсни Ретро Чанти Секојдневни Нови Гроздобер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба со кофа со голем Капацитет Стп Кожна Чанта За Вкрстено Тело За Жени Модни Разноврсни Ретро Чанти Секојдневни Нови Гроздобер

Добредојдовте во нашата продавница!Ветуваме одличен квалитет и ќе продолжиме да го сметаме квалитетот

DEN 383.84
Танцувањемангу Ита Јасна Торба За Книги Каваи Симпатична Лак Лента Срце Лолита Јапонски Гласник Торба За Рамо Ранец Тинејџерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Танцувањемангу Ита Јасна Торба За Книги Каваи Симпатична Лак Лента Срце Лолита Јапонски Гласник Торба За Рамо Ранец Тинејџерки

Големина на торба : текстура На Среден Материјал : Полиестерска Шема : Број На Товар во Цврста боја : нови�

DEN 1.00