• Ново
Морис Спортинг GDS Wahoo Striper Bktl Jig Chart Oz

Морис Спортинг GDS Wahoo Striper Bktl Jig Chart Oz

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Bucktail на Striper има насликано двојно око и скала со два тона. Бактоилот е врзан за рака и има тешка кука со солена вода. Wahoo Риболов Стриптер Бакктил свирка, 1/2 мл, бело : насликано двојно око. 2-тона скала. Рачно врзан Бакктил. Тешка кука со солена вода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беркли прескокнувајќи свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли прескокнувајќи свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

DEN 2.00
Оган му лета марабу блиц свирки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оган му лета марабу блиц свирки

Ако барате ултра суптилна шема што се докажа себеси од време на риба со заклучување, цврста црна е билет.

DEN 591.84
Беркли фудбалски свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 0.33
Беркли фудбалски свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 1.00
Серија Аеројг Аеро -Дрифтер -Глоу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Серија Аеројг Аеро -Дрифтер -Глоу

Направено со омилените материјали Корки и највисок квалитет на материјали, не е ни чудо што аеродрагачо

DEN 271.84
Zak Shakle Squirm Worm Jig, бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Zak Shakle Squirm Worm Jig, бела

Црвите на Зак Свирм се моќен магнет со риба Почнувајќи во големини од 3 / 4 мл до 16 мл, тие се нудат во осум �

DEN 367.84
Беркли фузија цевка свирка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беркли фузија цевка свирка

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Свитката за цевки е испробан кл�

DEN 498.08
Berkley® Essentials Round Toll Sigigs
  • Ново
Оценка на клиентот:

Berkley® Essentials Round Toll Sigigs

Дизајнирано со влез од персоналот на Беркли Про, Беркли Essentials Round Ball Balls се остри, силни и инженерски за с�

DEN 319.84