• Ново
Облека за миленичиња clothes и зима облека за кучиња женско богатство облека за стомак

Облека за миленичиња clothes и зима облека за кучиња женско богатство облека за стомак

Buyers rating:
DEN 191.52

Износ

Облека за миленичиња clothes и зима облека за кучиња женско богатство облека За стомак Карактеристика : Предмет : Материјал за облека за кучиња/мачки : Полиестер Го Прави вашето домашно милениче да изгледа убаво, слатко и кул. Модерен дизајн, сосема нова и светла боја. Ладно и топло важната и основна функција на облеката за миленичиња е да спречи студ и да се загрее, што е исто така важна причина за подемот на облеката за миленичиња. Симпатичните и убави љубители на Миленичиња секогаш сакаат убаво да ги облекуваат своите миленици. Облеката за миленичиња е секако неопходна декорација. Внимание : ве Молиме дозволете 1-3см е различен поради рачно мерење и различни серии на производи, разбирате. Бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавањето. Содржина на пакетот : 1x Големина На пет палто Должина На Бистата Референтна Тежина М 25см/9.84" 37см/14.57" 26см/10.24" 2.0 КГ-3.0 КГ/4.4 ИБ-6.61 Иб Големина : М Должина : 25см/9.84" Биста : 37см/14.57" Јака : 26см/10.24" Референтна Тежина : 2.0 кг-3,0 Кг/4,4 Иб-6,61 Иб ова квалитетот е многу добар и може да се користи долго време. Ова е популарен стил сега. Ова е од суштинско значење за семејствата со домашни миленици. Ова може да ви помогне подобро да управувате со вашето домашно милениче. Ова е многу популарен производ на Тиоток.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84
Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња

Опис : Одликувајќи се со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да

DEN 2.67