• Ново
Мебел на Америка современа ткаенина софа со накит, темно сива

Мебел на Америка современа ткаенина софа со накит, темно сива

Buyers rating:
DEN 3936.00

Износ

Убав со машка вибрација, овој елегантен тросед од колекцијата Jewell е завиткан во тапацир инспириран од костум со темно сива сенка, спротивна со бел пинстрип. Одликувајќи се со широки раце и лабави перници, овој тросед е исто толку удобен колку што е стилски. Заштитените блок нозе го креваат парчето, додавајќи здрав и рафиниран изглед додека две перници за појавување ја комплетираат вашата современа дневна соба. Мебел на Америка современа ткаенина софа, темно сива боја вклучува : еден (1) тросед. Стил : современ. Заврши : Темно сива. Материјали : ткаенина, цврсто дрво. Печатење на ткаенина од пинстрип. Широки раце. Заштитени дрвени нозе. Вклучени се перници за акцент. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 90 "W x 37,75" D X 35.38 "H. Висина на седиштето : 18,88". Длабочина на седиштето : 23,63 ". има грб. Ние сме повеќе од само бизнис.

Карактеристики

Производи во категоријата