• Ново
Гаранималс бебе момчиња не правам тивко тело со краток ракав, големини 0 3М-24м

Гаранималс бебе момчиња не правам тивко тело со краток ракав, големини 0 3М-24м

Buyers rating:
DEN 63.68

Износ

Земете го ова симпатично и забавно тело за бебе момче со удобни кратки ракави! Изработено во ткаенина од памук, ова тело Garanimals е исто така обележано со копчиња SNAP за брзи и лесни промени. Екипаж. Кратки ракави. Копчиња за прицврстување на дното. Контрастно графичко печатење од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Тело каросерија за кратки ракави на Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата