• Ново
Landau landauseенски пламен за чистење на ногата, стил 83222

Landau landauseенски пламен за чистење на ногата, стил 83222

Buyers rating:
DEN 396.32

Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини за дишење за да го откриете вашето совршено вклопување. Додадена просторија по колковите и бутовите овозможува бесплатно и лесно движење, додека додава целодневна абење. Издржливата ткаенина е дизајнирана да издржи повторени миење и долги работни недели. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Модерно прилагодено вклопување : Нашите панталони за чистење се затегнати за да ја ласкаат вашата форма без да го ограничат движењето и да имаат предводник на влечење и еластична задна половината. Професионално носење на работа : Овие меки панталони за чистење нудат прилагодено вклопување низ колкот и бутот, како и силуетата на одблесокот-нозете за дополнителна леснотија на движење; In Seam : Редовно : 31 1/2 '', кратко : 29 ", висок : 33 1/2". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина за дишење лесна нега е четкана за додадена мекост, отпорна на згаснат и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Функционално складирање : вкупно 3 џебови, вклучувајќи 1 џеб од задниот дел и 2 џебови од странични страни, ги одржуваат медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Разликата на Landau : Landau е водечки бренд за стоматолошка, ветеринарна и медицинска чиста облека со повеќе од 55 години историја што прави стоки кои изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Современ дизајн на рамен фронт со деко зашивање на џебови и стилизирање на директно нозе W1 Карактеристи

DEN 0.33
ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant
  • Ново
Оценка на клиентот:

ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant

Засилете го вашиот униформен стил во овој Scrubstar Women and Man's Drawstring Pant Pant Дизајнот на Scrubs вклучува четири џеб�

DEN 223.36