• Ново
24 Севенска облека за удобност породилно, долги ракави V вратот мини обвивка за обвивка

24 Севенска облека за удобност породилно, долги ракави V вратот мини обвивка за обвивка

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Завиткајте се во нешто елегантно! Овој породилен мини фустан е дизајниран со v деколте и долги опремени ракави. Ткаенината се врти низ врзувајќи се од страната за фигура ласкава форма. Овој фустан е совршен да оди од работа до една ноќ надвор, без да прескокне ритам. V вратот. над должината на коленото. долги ракави . детали за завиткување. вграден стил. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување. Професионалец. Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

МИНИ ОБВРСК
  • Ново
Оценка на клиентот:

МИНИ ОБВРСК

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мајчинство мини фустан што треба да го носи цело лето...

DEN 408.16
Породилно Точкал Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

Породилно Точкал Кардиган

Избледената слава породилна точка кардиган работи со сè! Направено од мек и дише 100% памук, овој кардиган

DEN 303.84
Кора за породилно фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кора за породилно фустан

Со избркана вратоврска на деликатното деколте на лажичката и благодатна, слабеење, овој породилен фуст�

DEN 0.67
МИНИ ОБВРСК
  • Ново
Оценка на клиентот:

МИНИ ОБВРСК

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мајчинство мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете г

DEN 255.84