• Ново
Уксел 3. 1х0, 7 Кука За Врата Од Кафез, Нерѓосувачки Челик Издржлива Кука За Брава За Водоводна Жица Со Жица За Пеење, Сребро

Уксел 3. 1х0, 7 Кука За Врата Од Кафез, Нерѓосувачки Челик Издржлива Кука За Брава За Водоводна Жица Со Жица За Пеење, Сребро

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Главната цел на куката на вратата од кафезот е да поправи разни врати во кафезот за да спречи истекување на малите животни од кафезите. Покрај тоа, може да се користи и за фиксирање на водоводната цевка. Широко се користи во домот или индустријата за размножување. Има многу предности, како што се издржлив материјал, лесна инсталација итн. Тоа е многу практично и може да ви донесе многу погодност.Предностанеговата кука може добро и флексибилно да се вклопи во растојанието помеѓу решетките во кафезот.Изработен од издржлив и цврст нерѓосувачки челик, кој не е лесен за ' рѓа, деформирање и кородирање, може да се користи долго време.Куката е лесна за инсталирање без никакви алатки, само поминете неколку време завршувајќи ја. Покрај тоа, врвот за контакт е остар, што може цврсто да се вклопи во вратата.Упатство чекор 1 Поправете ја едната страна на челичната жица на вратата од кафезот одвнатре кон надвор.Чекор 2 Држете ја куката со другата страна за цврсто да ја затворите вратата од кафезот.Обрнете внимание на големината на куката според вашата потреба претходно ordering.Do не користете го остриот врв за да се насочите кон себе или кон другите за да избегнете повреда. Uxcell 3. 1x0. 7" Кука За Врата Од Кафез, 12 парчиња Нерѓосувачки Челик Издржлива Кука За Брава За Водоводна Жица Со Жица За Пеење, Сребрена Боја : сребрена. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Вкупна Големина : 8х1, 7см / 3, 15х0, 67инч. Пакет Листа : 12 х Кејџ Вратата Кука.

Карактеристики

Производи во категоријата

иопко капчиња Куки Кука За Складирање На Ѕид Приклучок За Напојување Држач За Ѕидно Лепило Закачалка За Домашна Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

иопко капчиња Куки Кука За Складирање На Ѕид Приклучок За Напојување Држач За Ѕидно Лепило Закачалка За Домашна Канцеларија

10 парчиња Кука За Складирање На Ѕид Приклучок За Напојување Држач За Ѕидно Лепило Закачалка За Домашна �

DEN 172.00
Абоди Тули Кука Клип Отворено Виси Куки За Тули Во Висина Без Дупчење Лизгачки Тули Закачалка Клипови За Фестивал Роденден Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Абоди Тули Кука Клип Отворено Виси Куки За Тули Во Висина Без Дупчење Лизгачки Тули Закачалка Клипови За Фестивал Роденден Декорација

Изработени од материјал, висечките куки се дизајнирани за сечење на површината од тули до фестивал, род�

DEN 223.68
Bracketron WG-G3E-201-Wh Хукстер Вајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bracketron WG-G3E-201-Wh Хукстер Вајт

Додадете функционални решенија за закачување во вашиот дом Со Бунар И Курва На Гуд Оваа прекрасно дизај

DEN 175.84
Тешки Куки Куки Од Нерѓосувачки Челик Куки Во Форма На Буквата С Закачалки За Прибор Лажици Тави Садови Прибор Торби За Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тешки Куки Куки Од Нерѓосувачки Челик Куки Во Форма На Буквата С Закачалки За Прибор Лажици Тави Садови Прибор Торби За Облека

ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : овие тешки куки Со безбедносна тока се едноставно и брилијантно решени

DEN 191.84
Домаќинство Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Кука Палто И Капа Кука Комбинација Користи Нерѓосувачки Челик Ѕид Куки, Нерѓосувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домаќинство Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Кука Палто И Капа Кука Комбинација Користи Нерѓосувачки Челик Ѕид Куки, Нерѓосувачки

Карактеристики : Овие куки за палто монтирани на ѕид се изработени од легура отпорна на ' рѓосување со в�

DEN 175.68