• Ново
Божиќ Чувствува Топки 1. Во Шарени Топчиња Од Филц За Божиќна Венец

Божиќ Чувствува Топки 1. Во Шарени Топчиња Од Филц За Божиќна Венец

Buyers rating:
DEN 242.88

Износ

Карактеристики : . САМ БОЖИЌНА ВЕНЕЦ. Овие топчиња од филц доаѓаат во црвена, бела, зелена, розова, сина и кафе, живописна боја, совршена за создавање Божиќни топчиња од филц венец, украси од филц, занает со филц. ВРЕДНОСТ ПАКЕТ. Пакување Од 36 Божиќни топчиња од филц, доволно количество, што се користи за занаети, Божиќни венци, декор на венец, украс За виси Новогодишна елка, поставување маса итн. ЗАБАВА ЗА ИЗРАБОТКА. 1,18 Инчни мали топчиња од филц, што ги прави цврсти и веројатно нема да се олабават, дури и кога се чувствува игла. Одлично ЗА самостојни занаетчиски проекти, ѓердани, обетки, нараквици, туш за бебиња, свадба, украси за забави. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Изработени од квалитетен густ филц, фина изработка и издржлив., меката текстура ги прави супер лесни за работа, здрави и еколошки. СОВРШЕН ПОДАРОК. Можете исто така да ги користите топчињата од филц за да направите посебен и незаборавен подарок за вашиот љубовник, пријател и семејства На Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста итн. . Пакетот Вклучува : . 36 Парчиња Божиќ Чувствува Топки. Спецификации : . Количина : 36 Парчиња. Материјал : Кадифен-Крпа. Боја : Бела Бела Зелена Црвена Разнобојна. Големина : Прибл. 3см/1.18 во. Тежина : Прибл. 94г. забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. САМ БОЖИЌНА ВЕНЕЦ. Овие топчиња од филц доаѓаат во црвена, бела, зелена, розова, сина и кафе, живописна боја, совршена за создавање Божиќни топчиња од филц венец, украси од филц, занает со филц. ВРЕДНОСТ ПАКЕТ. Пакување Од 36 Божиќни топчиња од филц, доволно количество, што се користи за занаети, Божиќни венци, декор на венец, украс За виси Новогодишна елка, поставување маса итн. ЗАБАВА ЗА ИЗРАБОТКА. 1,18 Инчни мали топчиња од филц, што ги прави цврсти и веројатно нема да се олабават, дури и кога се чувствува игла. Одлично ЗА самостојни занаетчиски проекти, ѓердани, обетки, нараквици, туш за бебиња, свадба, украси за забави. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Изработени од квалитетен густ филц, фина изработка и издржлив., меката текстура ги прави супер лесни за работа, здрави и еколошки. СОВРШЕН ПОДАРОК. Можете исто така да ги користите топчињата од филц за да направите посебен и незаборавен подарок за вашиот љубовник, пријател и семејства На Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Оценка на клиентот:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Начин да се слави летниот сина маргаритка со зеленило, 21 " : создаден на врвот на природната база на гранч

DEN 431.84